Кундаліні йога

Що таке Кундаліні Йога?

Кундаліні Йога школи Йоги Бхаджана – найґрунтовніша і найвичерпніша з учень йоги, в якій поєднуються медитації, мантри, мудри, фізичні вправи, дихальні методики та релаксація. Це Раджа-йога (Королівська йога), яка поєднує вісім складових йоги в єдину практику досконалості та екстазу.
«Кундаліні – це йога усвідомлення. Це найшвидший спосіб встановити контакт між тілом, розумом та душею. Мудрість вся в тобі, знання все в тобі, сила вся в тобі. Тобі нема чого отримувати ззовні. Просто все це має бути підключено. Наука, що пробуджує все найкраще в тобі, називається Кундаліні Йога». Йогі Бхаджан.
Чим ми будемо займатись?
Структура занять.
Вчення Йоги Бхаджана про Кундаліні Йогу є одним із найструктурованіших напрямків у йозі з усіх течій, які зараз викладають у різних країнах. На кожному занятті, у будь-якій точці земної кулі, буде шість основних компонентів. Учні під час практики:
1) налаштовують себе медитацією з Аді-мантрою,
2) пранаяма або розминка,
3) крійя,
4) релаксація,
5) медитація,
6) завершення заняття благословенням.
Особливості  практики.
Крії – повний комплекс вправ, який виконується у послідовності, визначеній вчителем, Йогі Бхаджаном. Це можуть бути як прості короткі послідовності, так і комплекси, які включають сильні, енергійні, досить непрості вправи, і серйозні дихальні техніки, такі як «дихання вогню», яке зміцнює нервову та ендокринну системи і ставить перед тим, хто цю вправу виконує, амбітне завдання подолати межі свого Его.
Які переваги Кундаліні Йоги?
Її сила в ефективності та результативності. Кундаліні Йога дає швидкий результат. Це система, яка була створена для людей, які мають сім’ю і роботу, тому практика Кундаліні Йоги школи Йогі Бхаджана принесе бажані зміни у вашому житті набагато швидше, ніж заняття іншими видами йоги. Це безпечний спосіб стимулювати природні ресурси тіла і стати здоровим, щасливим та праведним – і тілом, і розумом, і духом.
Інструктор: Йоганна
Час: Понеділок та п”ятниця  9:00-10:30
Запис обов‘язковий