Дводенний рітріт по аналітичній медитації з Ламою Дава Занг (Журавкою)!

DSC05310

Шановна Сангха,

Київський Центр Його Превелебності Гарчена Рінпоче та зала Soul of Tibet Київської йога Студії

запрошує на дводенний рітріт по аналітичній медитації з

Ламою Дава Занг (Журавкою)

21 та 22 червня!

 

21 та 22 червня Лама Журавка Дава Зангмо (Журавка Дазанґ) проведе довгоочікуваний рітріт з аналітичної медитації.

Є велика різниця між процесами мислення й осмислення. Процес осмислення в тибетському буддизмі базується на зосередженні й сприяє розвитку усвідомлення. Аналітична медитація — це свідоме осмислення що дозволяє заглибитися й осягнути сутність певної концепції не тільки розумом але й усім єством.

Під час цих вчень застосовуватимуться вправи з партнером й індивідуальні практики, що дозволять на власному досвіді зрозуміти як практикувати аналітичну медитацію. Кожен день вчень складатиметься з чотирьох частин:

1) пояснення вправ з партнером;

2) вправи з партнером;

3) індивідуальне осмислення в контексті тибетського  буддизму;

4) питання й відповіді.

Вам не обов’язково приходити на практики з партнером.  Для того щоб отримати досвід з аналітичної медитації, рекомендується відвідати принаймі один повний день вчень.

Цей рітріт матиме максимально практичний характер для того, щоб навички осмислення можна було застосовувати у повсякденному житті. Це буде корисно для будь-якої людини незалежно від вірування чи роду занять.

 

Журавка Дазанґ почала практикувати вчення Будди з 1995 року, прийнявши обітниці Притулку та ім’я Дава Занґмо від Лами Намце з Лінії Карма Каґ’ю.  З того часу вона отримала численні вчення, передачі та посвячення від лам ліній передачі Нінґма, Дрікунґ та Карма Каґ’ю. У 1997 році вона зустріла Ґарчена Рінпоче і з того часу покладалась на нього як на свого корінного ламу, та отримала від нього посвячення, ґрунтовні поради та настанови щодо природи свідомості.
Протягом цього часу Журавка Дазанґ брала участь у багатьох ретрітах в Інституті Ґарчена в Арізоні, США: ретрітах, присвячених аналітичній медитації на Чотири думки, що навертають свідомість до Дгарми, підготовчим практикам Дрікунґ Каґ’ю, та пройшла традиційний трирічний ретріт, який містить практики П’ятиступеневої Махамудри та Шести Йог Наропи. Після цього вона завершила четвертий рік ретріту в усамітненні, в якому вдосконалила дисципліни попередніх трьох років.

У липні 2009 року Ґарчен Рінпоче попрохав Журавку направляти та наставляти учнів в Україні в їх розумінні Дгарми, а також дбати про їх потреби, пов’язані з практикою. Завдяки її зусиллям в практиці та її досягненням, Ґарчен Рінпоче уповноважив Журавку Дазанґ виконувати обов’язки Лами та даровав їй титул «Лама».

 Розклад рітріту:

 

21 – 22.06

10:00 — 11:15 – перша сесія

11:30 – 13:00 – друга сесія

13:00 – 14:30 – перерва

14:30 – 15:45 – третя сесія

16:00 – 18:00 – четверта сесія

 

I8EtaYa3PxU

Практики будуть проводитись за адресою: Київ, вул. Горького 20, Київська Йога Студія, зал «Soul of Tibet», метро Льва Толстого

Рекомендована пожертва за одну сесію – 25 грн.

Всі пожертви за участь у вченнях будуть використані на витрати, пов’язані з організацією вчень. Ми будемо вдячні за будь-яку спонсорську підтримку або допомогу в організації вчень.

З повагою,

Дрікунг Спільнота Ратнашрі

Тел. +38 (095) 271 76 88

e-mail: ratnashri.ua@gmail.com