«Жіноче коло» з Катериною Кобилянською

rrdRKmOiYDM «Жіноче коло» з Катериною Кобилянською

середа 15:00 — 16:30

Soul of Tibet

«Кожна людина – велична, але духовна жінка — божественна»
Йогі Бх
аджан

Жінка – це Творча сила матеріального світу. Через Її енергію живиться все живе. Йогі Бхаджан – Майстер кундаліні йоги – вважав, що саме жінки можуть змінити світ на краще. Тому в кундаліні йозі можна знайти безліч медитацій, крій, пранаям, що направлені саме на те, як жінці в сучасному світі залишатись Жінкою.

Жінка інтуїтивна, коли вона розслаблена, а саме інтуїтивний розум дозволяє нам відкрити серце. Тож комплекси крій, які ми виконуватимемо, будуть направлені на розслаблення блоків всередині Вас Прекрасних, відпускання почуття провини, розчинення страхів, наповнення сердечного центру.

Інша важливе завдання Жінки – це обмін праною зі своїм оточенням, на заняттях ми приділимо увагу накопиченню прани в нашому тілі і ефективному її взаємообміну із навколишнім середовищем, усвідомлено комунікувати, щиро і відкрити взаємодіяти зі світом.

Чоловік наповнюється, коли ми його надихаємо, а отже ми будемо медитувати на натхнення, виконувати крійї на омолодження, робити комплекси на розширення енергії, відчуття своєї Жіночої неймовірної сили.

На практиках ми говоритимемо про:

-первинну природу жінки;

-шляхи призначення для жінки;

-німб і ауру жінки;

-11 місячних центрів;

-полярність ролей «жінки» і «матері»…

Але, головне, що кожна тема буде підкріплена відповідними комплексами вправ, які на практиці покажуть Вам, як слова перетворити на реальність.

 

krQCaF8I4v0Проводитиме: Катерина Кобилянська

Час: кожні середа 15:00 — 16:30 та субота 11:30 – 13:30

Ціна: середа 75 грн або за абонементом, субота — 100 грн.

Місце проведення: зала «Soul of Tibet» за адресою вул. Горького 20, м.Льва Толстого, тел. 289 35 75