Новий курс йоги «Без болі у спині» з Олегом Дяченко

prichiny-boli-v-spineДрузі, з 8 листопада у нас розпочинається
НОВИЙ КУРС ЙОГИ «БЕЗ БОЛІ У СПИНІ» («Здорова спина») з Олегом Дяченко, який складатиметься з 12 занять.

Чому корисно відвідати цей курс?
У сучасному світі сидяча робота і малорухливий спосіб життя призводять до наступних явищ: втрачається гнучкість шиї, повороти у грудному відділі проходять важче, все частіше з’являється біль у попереку. Все це говорить про необхідність ретельно дивитися за своїм здоров’ям та не доводити себе до такого стану.

boli-v-spine-01У зв’язку з цим у нас з’явилась нова програма йоги «Без болі у спині» («Здорова спина»), яка призначена для тих, хто відчуває напругу, скутість і біль у будь-якій частині спині (попереково — крижовому відділі хребта, тазовому поясі, грудному і шийному відділі хребта). А також для тих людей, які хочуть покращити поставу, навчитися як правильно займатися при таких захворюваннях як сколіоз, кіфоз, остеохондроз та надавати собі допомогу у разі болі у спині.

На курсі розроблені:
— вправи, які спрямовані на те, щоб оптимальним чином впливати на проблемні ділянки спини
— вправи, які допоможуть зняти напруження з хребта
Комплекс вправ, розроблений індивідуально
Даний курс буде проходити лише один раз за ціною звичайного абонементу та група зможе вмістити не більше 10 осіб, тому не втрачайте можливість!

Веде курс: Олег Дяченко
дяченкоМісце проведення: зал Бодхі, вул. Михайлівська 12-Б, 2-й поверх

Час проведення: вівторок, четвер 16.00-17.30 починаючи з 8 листопада
Вартість курсу: 750 грн за 12 занять, сплачується до початку курсу.
Дізнайтесь, як отримати знижку 50% на курс у соц.мережах та долучайтесь до Групи в фейсбуці: https://www.facebook.com/events/1163880353696577/

Для реєстрації: якщо Ви відчуваєте, що це стосується Вас чи Ваших рідних або знайомих та Ви б хотіли взяти участь у курсі чи порадити його друзям, телефонуйте в зал «Бодхі» 279-21-18 чи 050-163-67-70.