Рітріт з Друпон Еше Занґмо (Рейчел Доддз) та Джорджио Савіліано 12-15 серпня 2016 року.

 

Новый рисунокБуддійський центр Ґарчена Рінпоче “Дрікунґ Спільнота Ратнашрі” запрошує на рітріт з Друпон Еше Занґмо (Рейчел Доддз) та Джорджио Савіліано 12-15 серпня 2016 року.

 

Друпон Еше Занґмо (Рейчел Доддс) та Джорджио Савіліано проведуть у Києві чотирьохденний рітріт по практикам шаматхи та віпаш’яни в традиції Дрікунґ Каґ’ю. Багато людей вже знайомі з практикою шаматхи. Шаматха має велике значення для заспокоєння розуму і розвитку нашого усвідомлення. Це практика концентрації, яка допомагає уповільнити швидкий плин наших думок. Однак, спокійний стан розуму сам по собі не є метою медитації. Цей стан використовується для розпізнавання природи нашої свідомості. Це практика віпасани. За допомогою спеціальних технік віпасани, практикант має можливість відчути смак істинного шляху медитації. Цей рітріт — дуже особлива можливість отримати справжній досвід медитації в сприятливому середовищі, де ми будемо повністю сфокусовані на практиці та обговоренні медитативних переживань таким чином, щоб отримати розуміння, як розвивати особисту практику шаматхи та віпаш’яни. Рітріт може бути цікавим та корисним не тільки для практикантів буддизму, але й для тих, хто займається йогою та цікавиться практикою медитації для того, щоб краще справлятися зі щоденними викликами.

Джорджио має глибоке розуміння взаємозв’язку дихання та свідомості. Під час рітріту він буде проводити заняття з йоги та дихання, щоб підтримати тіло та свідомість. Це допоможе поглибити досвід в медитації та запобігти будь-якому фізичному дискомфорту під час практики.

Так як усі сесії рітріту пов’язані між собою, ми дуже рекомендуємо відвідати рітріт цілком, а не частинами.

Друпон Єше Зангмо є ученицею Ґарчена Рінпоче з 1999 року; у 2008 році вона завершила традиційний трирічний рітріт в Альморі під наставництвом Чампа Рігзін Рінпоче, і продовжила поглиблене вивчення практик і ритуалів. У 2010 році Й.С. Четсанґ Рінпоче уповноважив К’ябже Ґарчена Рінпоче дарувати Рейчел титул Друпон (Рітрітний Майстер).

Рекомендаційний лист Ґарчена Рінпоче для Рейчел Доддс:

Рейчел Доддс (Єше Занґмо) стала моєю ученицею у1999 році. Відтоді й до 2004 року вона відвідала усі літні рітріти у Чіно Валей, Арізона, де вивчала буддійську філософію та практики медитації. Вона жила і працювала в Інституті Буддизму Ґарчен в Арізоні, де практикувала щоденно, а також завершила стоденний рітріт по Чотирьох думках у 2002 році.

З 2003 по 2004 роки вона активно займалася організацією першого трирічного рітріту за участі західних учнів лінії Дрікунґ Каґ’ю. Цей рітріт проходив у Альморі з 2004 по 2008 роки під покровительством Й.С. Четсанґа Рінпоче та керівництвом Друпона Чампа Рігзін Рінпоче за монашою традицією. Також в рітріті брати участь ченці Дрікунґ Каґ’ю з різних регіонів Гімалаїв. Під час рітріту Рейчел практикувала повний П’ятичленний шлях Магамудри та Шість Йоґ Наропи, вогняні пуджі та опанувала усі аспекти ритуалів. З 2008 по 2009 роки Рейчел продовжила вивчення ритуалів, зокрема будування піщаних мандал, виготовлення торм, й поглибила свої знання різноманітних аспектів практик трирічного рітріту. Мешкаючи при бібліотеці Сонґстен у Дерадуні, Індія, вона допомагала Й.С. К’ябґону Четсанґу Рінпоче у різних справах та поглиблювала знання класичної та розмовної тибетської мови.

Я дуже задоволений прогресом Рейчел у її практиці та академічних заняттях і цілковито ручаюся за неї як за вчителя Дгарми. Я упевнений в якостях внутрішнього опанування та зовнішньої практики Рейчел, у її погляді та медитації. За ці якості Рейчел, за її щире бажання приносити благо істотам, я отримав від К’ябґона Четсанґа Рінпоче право присвоїти їй титул Друпона або Рітрітного Майстра.

Підписано: Кончок Ґ”ялцен (К’ябже Ґарчен Тріптрул Рінпоче)

16 лютого 2010 р.

Джорджио Савіліано поєднав вивчення хатха-йоги багатьох традицій з інтенсивною практикою буддійської традиції Дрікунґ Каг’ю, що робить його унікальним вчителем з особливим розумінням дихання, тіла та свідомості. Він чотири роки навчався у Вищому інституті Італійської Федерації Йоги та два роки в центрі йоги Сатьянанди (у 2004 році отримав диплом Біхарського університету Йоги, Індія). У 2006 році Джорджио вирішив поглибити практику медитації і в Індії зустрівся з Його Святістю Четсангом Рінпоче, прийняв Притулок у Трьох Перлинах і розпочав навчанння П’ятичленному Шляху Магамудри і Шести Йог Наропи.

Джорджіо провів більше 3 років у рітріті в Індії з початку 2006 до 2009 року під керівництвом таких рітрітних майстрів як Друпон Чампа Рінпоче, Друпон Сонам ​​Кунга Рінпоче і лама Ману з Чилі, який завершив два трирічних рітріти в традиції Дрікунг Каг’ю. Джорджио також отримав Вчення про Шести йогам і Магамудра, а також багато посвячень від Його Превелебності Ґарчена Рінпоче.

Джорджио викладає хатха-йогу в Італії і Швейцарії більше 15 років , а також допомагає рітрітантам та студентам Міларепа Рітріт Центру в Німеччині, через вивчення взаємозв”язку тіла, дихання та свідомості, що має надзвичайне значення на йогічному шляху тибетського буддизму.

Розклад рітріту

12-15 серпня

9:00 – 12:30 Практика

12:30 – 14:30 обідня перерва

14:30 – 18:00 Практика

Рітріт буде проходити за адресою:

Київ, вул. Антоновича 20, Київська Йога Студія, зал «Soul of Tibet», метро Льва Толстого

Реєстрація та оплата

Кількість місць в групі обмежена, тому заохочуємо всіх бажаючих прийняти участь зареєструватися в гугл-формі за лінком:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeP9qz2OSCVybdrrghiEazXKfSa6Nhw8T-ylV99xzmbIDAbWA/viewform

Рекомендована пожертва за рітріт – 600 грн. за умови реєстрації та внесення попередньої оплати 100 грн. (реквізити для оплати будуть надіслані на Вашу електронну пошту після реєстрації.)

Оплата на місці – 800 грн.

Всі пожертви за участь у вченнях будуть використані для відшкодування витрат та організацію рітріту та на офіру Друпон Еше Занґмо та Джорджио.

Будемо вдячні за будь-яку спонсорську підтримку або допомогу в організації вчень.

З повагою,

Дрікунг Спільнота Ратнашрі

ratnashri.ua@gmail.com