Вчитель Ґарчен Тріптрул Рінпоче відвідає Київ, 3-6.11

garchen_banner Шановні друзі! Дрікунґ Спільнота Ратнашрі запрошує: Його Превелебність Ґарчен Рінпоче, один з найважливіших Рінпоче лінії Дрікунґ Каґ’ю. Історія його інкарнацій сягає часів Ґара Чодінґпи, учня великого Джіктен Сумґона, засновника лінії Дрікунґ Каґ’ю. В часи стародавньої Індії його називали Ар’ядева, який був учнем великого майстра Нагарджуни. В сьомому столітті він був відомий як Логпо Ґар, міністр тибетського короля Дгарми Сонгцена Ґампо. Усім своїм життям та діяльністю Ґарчен Рінпоче заслужив загальну повагу та визнання як великий йогін та вчитель сучасності.

Розклад Практик:
3 листопада, 18:00 Відкрита лекція Ґарчена Рінпоче, церемонія Притулку Місце проведення: Будинок Архітектора, вул. Б. Гринченко 7. Вхід вільнийgarchen-schedule-1 4 листопада, 17:00 – 19:30 Посвячення Ґуру Рінпоче Місце проведення: “Makoto Dojo”, Новопечерський провулок 7. Рекомендована пожертва 200 грн 5 листопада, 10:30 – 19:30 Вчення «Три корені» Місце проведення: “Makoto Dojo”, Новопечерський провулок 7. Рекомендована пожертва 500 грн 6 листопада, 10:00 – 13:00 Ґуру Йога Жіктена Сумґона та Цоґ Місце проведення: “Makoto Dojo”, Новопечерський провулок 7. Вхід вільний

Сума пожертви за вчення є рекомендованою. Фінансові труднощі не є причиною для невідвідання вчень. Також якщо у вас є можливість посприяти центру в організації вчень фінансово або організаційно, ми будемо щиро вдячні за пожертви та іншу допомогу.

Якщо у вас є можливість допомогти нам фінансово або організаційно, пишіть нам на ratnashri.ua@gmail.com. Ми будемо дуже вдячні!

Інформація для людей, які планують приїхати з інших країн та міст: Так як вчення проводяться безпосередньо в Києві, ми не займатимемося поселенням централізовано.