Зробимо Україну чистою!

Київська Йога Студія приймає участь та запрошує всіх небайдужих також долучитися! 28 квітня 2012 року ми зберемося, щоб зробити наші міста чистішими. Допоможи прибрати у парку біля твого будинку, на твоїй вулиці або десь ще у твоєму місті!

Цей проект – громадська ініціатива. Наша мета– покращити якість життя простими діями. Ми не схвалюємо вчинки тих, хто смітить у парках та на вулицях, але на цьому не зупиняємось. Ми готові власноруч зробити нашу країну чистішою, і вже довели це! 16 квітня 2011 року наша ініціатива зібрала понад 22 000 українців, які вийшли на вулиці своїх міст, щоб прибрати сміття. Приєднуйся до проекту!

Ми не підтримуємо жодної політичної партії. Ми діємо в рамках міжнародного соціального проекту «Let's Do It!», який спрямований на те, щоб очистити від сміття нашу спільну домівку. До цієї чудової ініціативи вже долучилися більш ніж 81 країна світу. Більше інформації на сайті http://letsdoit.org.ua/ .

Київська Йога Студія, в особі одного з її директорів Сергія Лебакіна, буде курирувати прибирання Пейзажної алеї, що біля Андріївського узвозу. Якщо Ви бажаєте приєднатися до акції, реєструйтеся на сайті http://letsdoit.org.ua/clean/form/ та повідомляйте нашим адміністраторам, якщо Ви маєте намір приймати участь у прибиранні саме території Пейзажної алеї.

Let's Do It!