Буддійські практики Центру Гарчена Рінпоче «Дрікунг Спільнота Ратнашрі»

123Запрошуємо Вас на колективні буддійські практики Центру Гарчена Рінпоче «Дрікунг Спільнота Ратнашрі»

Лінія Дрікунґ Каґ’ю — одна з підшкіл лінії Каґ’ю, заснована у 1179  році великим духовним майстром Кйобпа Джіктеном Сумґоном. 

Шановна Сангха,

Ми раді повідомити про відновлення колективних пракик.

Практики будуть проходити в надзвичайно затишному місці в центрі Києва в залі «Soul of Tibet»   Київської Йога студії (ст. м. «Площа Льва Толстого», вул. Горького 20, напівпідвальне приміщення).

З повагою, 

Дрікунґ Спільнота Ратнашрі

Його Превелебність Ґарчен Рінпоче – засновник та духовний керівник Центру.

ЙогI8EtaYa3PxUо Превелебність Ґарчен Рінпоче, один з найважливіших Рінпоче ордену Дрікунґ Каґ’ю. Його Превелебність народився у 1936 році у провінції Нанґчен Кхам. Король Нанґчена особисто взяв на себе обов’язок розшукати реінкарнацію Сьомого Гара Нінлея Рінпоче. Рінпоче було визнано та висвячено у сан Й.С.Дрікунґом К’ябґоном Шівеєм Лодоє.

У віці 7 років Рінпоче привезли до монастиря Лхо М’ялгон, де йому були запропоновані церемоніальний одяг та інші предмети. З 7 до 22 років Рінпоче мешкав у Лго М’ялгоні та керував цим монастирем.

Під керівництвом Чіме Дордже Рінпоче отримав безліч вчень, зокрема Шість Йог Наропи, вчення Магамудри. Закінчивши 3-х річний та 20-ти річні  рітріти Рінпоче також отримав вчення Дзогчену від Кхенпо Мунселя, який під враженням від спілкування з Рінпоче вигукнув „Він — еманація Бодгісатви.”  Усім своїм життям та діяльністю Ґарчен Рінпоче заслужив загальну повагу та визнання як великий  йогін та вчитель сучасності.

8symbols

ОСНОВНІ ПРАКТИКИ:

Гуру-Йога

Гуру-йога дарує благословення. Вчитель – це приклад, зразок. Якщо ми сприймаємо Вчителя як звичайну людину, наша свідомість залишається у звичайному стані, але якщо ми бачимо Його як Будду, ми звеличуємо стан своєї свідомості. Коли ми бачимо свого вчителя як Будду, ми отримуємо можливість об’єднати свою свідомість зі свідомістю Будди. Сприймаючи свого вчителя як Будду, ми отримуємо благословення, які дають нам силу самотужки досягнути цього стану.

Біла Тара

Як і будь-яка буддійська практика, практика Білої Тари здійснюється з метою досягнути просвітлення, стану Будди. Так як Біла Тара є втіленням всіх видів активності Будд, ця практика допомагає позбутися перешкод в житті, досягнути довголіття та приносить в життя практикуючого удачу.

Біла Тара є основною практикою Його Превелебності Ґарчена Рінпоче.

37 Практик Бодгісатв

«37 Практик Бодгісатв» – сутність всіх вчень Будди. Його Превелебність Гарчен Рінпоче сказав: «Я дуже рекомендую всім моїм учням особливо ретельно вивчати і осмислювати
37 Практик Бодгісатв . Цей текст — не що інше, як мій замісник. Це — основна порада з глибини мого серця, яку я дарую своїм учням. Якщо ви діятиме згідно  вченнь «37 Практик Бодгісатв» і ніколи не відхилятиметесь від нього, це принесе величезну користь особисто вам та усім живим істотам».

Більш детальну інформацію про Центр ви зможете знайти на сайті http://ratnashri.org.ua/

Час: кожну неділю,  12:00 – 14:30

Ціна: безкоштовно, але пожертвування вітаються ))

Місце проведення: зала «Soul of Tibet» за адресою вул. Горького 20, м.Льва Толстого, тел. 289 35 75