Зцілення

“За своєю суттю це реабілітаційна програма, що включає роботу з тілом і психікою.

Заняття пн, чт 18:30.

Інструктор Марина Буянова

Запис за тел:
099 535 49 09
099 111 82 03
Чат для запису на заняття в телеграм KYogaStudio


Я впевнена, що така робота нам зараз дуже потрібна. Ми живі люди і, незважаючи на те, що ми супер адаптивні до різних умов, життя в стані безперервного стресу веде до швидкого руйнування всього організму і на фізичному, і на ментальному та психологічному рівнях.
Програма включає :
1. Спеціальні дихальні практики (пранаями), які працюють фізично як олужують організм програми, психічно сприяють досягненню рівноваги, розуміння ситуації та знаходження шляху виходу з неї.
2. Практики, що підводять до стану медитації, спрямовані на гармонізацію внутрішніх фізіологічних процесів та накопичення внутрішніх резервів та зцілення (голосові вібрації, тратака, візуалізація та ін.).
3. Частину заняття займають фізичні вправи. Комплекси складені з різних східних практик (йога, цігун) та вправ, взятих із реабілітаційних програм, спрямованих на відновлення дисфункцій у тілі.
Також у вас з’явиться можливість отримання консультації щодо використання трав та аромамасел, щодо вирішення конкретних питань, пов’язаних зі здоров’ям.”