Альбіна Сітніцька

Альбіна Сітніцька
Викладач Fly та Hatha Yoga

“Прийшла в йогу в 2007 році.
Активно практикую хатха та флай 6й рік. Двічі на рік проходжу семінари особистісного зростання та беру участь в цікавих практиках йоги. Обожнюю практики з мандалами, сама їх створюю та малюю під замовлення. Флай йога – це любов з першого польоту)) Із задоволенням літаю сама і допоможу встати на крило вам))


«Питання: в чому мета йоги? Відповідь: мета йоги – в становленні вашої особистості у всій її цілісності.
Коли ми промовляємо «Я» – це всього лише 2% нашої свідомості. Мета йоги – це самореалізація, і це означає, що в цьому ілюзорному світі ви стаєте справжнім – і це стає реалізацією вашої особистості, вас самих. Це і є мета йоги.
Питання: в чому мета людського життя? Відповідь: в більшості випадків – просто жити, просто бути тут.
У йозі першим йде … відкриття розуму, свідомості.
Коли ви починаєте усвідомлювати – ви починаєте розуміти, хто підтримує мозок. Ваша увага опускається до серця; і коли ви пізнаєте всі таємниці серця – ви починаєте міркувати, як було створено ваше серце. Потім ви зупиняєтесь увагою в пупку: з нього було створено все. Коли ви це усвідомили – … починається ваша подорож …. » Дякую за кожну мою подорож своїх прекрасних вчителів: Женю Чернецького, Рама Банді, Олега Дяченко, Сергія Шастіна, Таню Півень, Катю Авраменко, Марго Оккель, Еліну Велічко, Олену Бездітну, Ельміру Гюнері, Зою Плотнікову та Яну Алексєєву 🙏”

Альбіна