Сергій Самойленко

Сергій Самойленко

Йога мене приваблювала ще з підліткового віку.  В той романтичний час здавалося, що люди, які займаються йогою, наділені якоюсь мудрістю, силою, містикою та космічними знаннями)))

З 2009 року зацікавився хатха-йогою глибше завдяки фестивалям,  які є прекрасними місцями для обміну знаннями та натхненням із собі подібними.   З того часу почав практикувати йогу самостійно по книжках, відео та  інтернет-ресурсах. З її допомогою неодноразово виправляв проблеми зі здоров’ям. Потім поступово почали з’являтися і вчителі: Олександр Коницький, Дмитро Гончаренко, Анна Акішина, яким я безмежно вдячний. 2021 року навчався в «Школа  інструкторів Хатха-йоги» в RamYoga студії, отримав відповідний сертифікат і готовий допомагати іншим.

Якщо описати себе детальніше, то назвався би не лише йогом, а й художником-дизайнером, веганом, психологом-любителем, українським мандрівником. Загалом усі ці заняття поєднані з найпершим – йогою, завдання якого не лише вдосконалювати фізичне тіло, а й – зосереджуватися на собі та внутрішньому стані, любити й поважати інших, помічати красу навколо.

Під час малювання Природи та подорожей мальовничими місцями часто перебуваю в прекрасному стані «тут і зараз». Окрім звичайних мандрівок полюбляю кількаденні екстрім-виживання в диких умовах з мінімальною кількістю речей. Суть цього захоплення полягає в тому, щоб навчитися цінувати звичайні речі, загострити свій розум, зміцнити психіку, вміти свідомо (без стресу для організму) утримуватися від їжі.

До їжі в мене особливе ставлення. Впевнений, що можу задовольнити потреби свого організму, не завдаючи шкоди іншим розумним істотам. Тому перейшов на веганство, відмовившись від споживання продуктів тваринного походження. Прийшов до цього за внутрішнім покликом, а потім зрозумів, що він узгоджується з ахімсою – філософським йогівським принципом ненасильства, любові до себе, інших і Планети загалом, який свого часу перейняли представники пацифістської субкультури хіппі. Дотримання цього принципу, а також відчуття відповідальності за свої вчинки змушують мене зменшувати, сортувати та компостувати своє сміття, намагатися жити якомога більш екологічно свідомо.

Так само прагну знищити сміття і в своїй голові: позбутися зайвих установок і стереотипного мислення. Тому з 2015 року практикую медитацію, а 2016 року закінчив курси «Психологічна медицина: психосоматика та психофізична реабілітація», які проводились в Києво-Могилянській Академії. Вони допомогли краще зрозуміти глибини психіки та розуму, а також вплив виховання в дитинстві на доросле життя.

Tелефон: (067) 8863349