Віталій Новосад

Привіт всім!
Мене звати Віталій Новосад, займаюсь йогою вже більше чотирьох років, закінчив школу Аштанга йоги Олени Бакай, займався у школах Свамі Шівананді та Кундаліні йоги у Німеччині.
Я познайомився з йогою ще в дитинстві, коли мій батько і брат займалися нею, але я почав займатися йогою через біль у спині. Йога допомогла мені зміцнити своє тіло та підняти настрій. Я вважаю, що йога може змінити на краще не тільки тіло, але і світ.

Я пропоную класи для початківців і не тільки. Якщо ви новачок, то ми почнемо з основ, вивчимо правильну поставу і дихання. Якщо ви досвідчений йог, то ми пропонуємо вам більш складні пози та пранаями.

Крім того, ми зосереджуємося на різних аспектах йоги. Наприклад, на фізичному рівні, ми працюємо над зміцненням м’язів, розвитком гнучкості та балансу. На рівні розуму, ми використовуємо медитацію та концентрацію для поліпшення психологічного стану та зосередженості. На рівні духу, ми досліджуємо йогічну філософію та принципи життя.

Завітайте до мене у понеділок, середу та п’ятницю о 9:30 ранку і в неділю о 18:30 вечора. Будь ласка, приходьте вчасно. Також, якщо у вас є якісь особисті потреби, можу запропонувати приватні заняття з йоги.

Отже, якщо ви хочете покращити своє здоров’я, зміцнити тіло та зосередитися на своєму духовному розвитку, запрошую вас на свої класи з йоги. Дякую за увагу.